HAKKIMIZDA


Firmamız 1967 yılında küçük bir sondaj makinesi ile başlamış olup, Mavisu Pompa | Ankara Dalgıç Pompa adı altında kurumsallaşmış olup 54 yıllık deneyimi ile son teknolojileri kullanarak kademeli olarak büyümesini sürdürmektedir.

Firmamız, sondaj çalışmalarında ve dalgıç pompa alanında kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyetini prensip olarak kabul etmektedir. Genellikle iç Anadolu Bölgesi’nde uzun yıllardır yüzlerce su kuyusu açan ve Dalgıç pompa satışı tamiri ve kuyu temizliği yapan firmamız müşterilerinden sürekli değişen yeni talepleri karşılamak için teknik kadrosunu, ekipman ve makine parkını son teknolojiye göre sürekli yenileyerek şu an, istenilen derinlikten istenildiği miktarda su çıkartarak ve mevcut kuyularındaki verimliği artırmak ihtiyaçları kadar su almaları için gerekli dalgıç pompa ve gerekli ekipmanı temin etmektedir.

Özellikle teknik uzmanlık ve verimlilik artırma çalışması gerektiren kuyuların temizlenmesi ve doğru ekipman seçilmesi konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi, güçlü teknik ekip ve ekipmanları ve 15 ulaşım aracı ile sektöründe iddialı bir konuma gelmiştir. Ayrıca son model 25 ve 30 bar kompresörlerimiz ile, 100 metre ile 500 metre arası derinlikte sondaj kuyusu açılır ve kuyu temizleme işlemi yapılmaktadır.