DALGIÇ POMPA BAKIMI & TAMİRİ


Dalgıç pompalar, bireysel ve profesyonel ihtiyaçlar için için dizayn edilmiş günlük yaşantımızın bir parçası olarak su temininde veya su tahliyesinde kuyularda çalışmaktadır. Dalgıç pompa tamiri eğitimli teknik personeller tarafından orijinal yedek parça ile aslına uygun olarak yapılmalıdır debi ve basınç kayıpları oluşturacak tasarım değişiklikleri yapılmalıdır. 

Ekonomide neredeyse vazgeçilmezdir ve uygulamalarında oldukça evrenseldirler. Yine de, diğer ekipmanlar gibi pompa da aşınmaya maruz kalır ve arızalanırsa dalgıç pompa onarımı yapılması gerekecektir . Onarım yapmadan ve ekipmanı çalışma durumuna geri döndürmeden önce, arızanın nedenini anlamak için pompa cihazını dikkatlice incelemeniz gerekir. 

Su pompasının çalışmadığı bir durumda en yaygın nedenler aşağıdaki gibidir:

1. Dalgıç Pompa amacına uygun olarak kullanılmalıdır. Amacı dışında kullanılan dalgıç pompalar çabuk arızalanacak veya hiç çalışmayacaktır.

2. Pompada bakım eksikliği. Herhangi bir ekipman için periyodik muayene ve bakım gereklidir. Yokluğu, zamanla ekipmanın erken arızalanmasına yol açar.

3. Pompanın yanlış montajı. Pompanın kurulum gereksinimlerine aykırı bir şekilde kurulması ve çalıştırılması, sonuçta onarım ihtiyacına yol açacaktır.

4. Pompanın satın alınması ve muayenesi sırasında tespit edilemeyen üretim kusurları, ekipman çalıştırıldıktan sonra ortaya çıkacak ve bunların ortadan kaldırılmasına neden olacaktır.

Dalgıç Pompa Tamiri, dalgıç pompa bakımı , Dalgıç Pompa Montajı işlerinizde hizmet vermekteyiz. Dalgıç Pompa Tamiri mutlaka Dalgıç Pompa Tamiri  Montajı konusunda eğitim  almış firma ve kişiler tarafından yapılmalıdır. Dalgıç Pompa Servisi olarak dalgıç pompa tamiri konusunda Ankara’daki en yetkili firma konumundayız.

Dalgıç Pompa Tamiri Mevcut piyasadaki tüm Dalgıç pompa markalarına orijinal yedek parça ile servis hizmeti vermekteyiz. Dalgıç pompa tamircisi olarak Ankara’nın tüm ilçelerine yerinde ve atölyemizde servis hizmeti vermekteyiz. Dalgıç Pompa Tamirinde yaptığımız uygulamalar ; Dalgıç Pompa Fan Temizliği, Dalgıç Pompa Fan Değişimi, Dalgıç Pompa Difizör Değişimi, Dalgıç Pompa Rotor Sarımı, Dalgıç Pompa Mekanik Salmastra Değişimi, Dalgıç Pompa Keçe Değişimi, Dalgıç Pompa Rulman Değişimi, Dalgıç Pompa Freze Tamiri, Dalgıç Pompa Freze Değişimi, Dalgıç Pompa Montajı Dalgıç pompa tamiri yapılan tüm pompalar atölyemizde uygulamalı testten geçirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Dalgıç pompa tamircisi olarak tamir ve bakımını yaptığımız dalgıç pompalara garanti vermekteyiz.

GALERİ